Krótki czas realizacji

W dzisiejszych czasach nie ma nic cenniejszego niż czas. Doskonale o tym wiemy, dlatego swoją pracę mamy zaplanowaną w najdrobniejszym szczególe. Tak precyzyjnie opracowany plan realizacji przedsięwzięcia pozwala nam na zakończenie budowy domu w stanie surowym zamkniętym w czasie ok. 1 miesiąca, natomiast w stanie deweloperskim ok. 3 miesięcy.
Czas realizacji jest oszacowany w przypadku, gdy mamy przygotowany wcześniej fundament lub płytę samonośną. Wykonując nasze domy pasywne oraz domy energooszczędne wykorzystujemy technologie, które pozwalają nam budować nawet w okresie zimy, nie tracąc absolutnie nic na jakości realizowanego przedsięwzięcia.
Jednym słowem budujemy dla Ciebie 365 dni w roku i to Ty decydujesz, który termin będzie najlepszym z możliwych bez ponoszenia żadnych konsekwencji związanych z aurą panującą na zewnątrz. A życie potrafi nas przecież niejednokrotnie zaskoczyć i nigdy nie wiadomo, kiedy nadejdzie najlepszy czas na przeprowadzkę do komfortowego i oszczędnego domu.