Nasza Oferta

Jesteśmy firmą, która zdobywa doświadczenie od ponad dwudziestu lat. Dzięki bogatej praktyce i nastawieniu na poszerzenie wiedzy oraz umiejętności nasza oferta zyskała wyjątkowy charakter. Specjalnością przedsiębiorstwa jest budowa domów szkieletowych całorocznych oraz letniskowych w oparciu o projekty indywidualne, biur projektowych lub własne. Pracujemy w oparciu o najwyższej jakości materiały i starannie wypracowaną technikę konstrukcyjną. Dzięki temu nasze domy szkieletowe ujmują nie tylko swoją oryginalnością, ale również trwałością i solidnością.

Współpracując z naszymi Klientami nie boimy się podejmować realizacji odważnych projektów. Jako producent tak wyjątkowych budynków oraz konstrukcji szkieletowych doskonale wiemy, jak połączyć niepowtarzalną estetykę, najnowsze trendy oraz technikę, gwarantującą wieloletnią trwałość i stabilność całej konstrukcji.

Wykonujemy szkieletowe domy całoroczne i letniskowe - parterowe i piętrowe o zróżnicowanej powierzchni oraz odmiennym układzie pomieszczeń. Budujemy domy energooszczędne do 100/110 m2, które spełniają warunki programu Mieszkanie Dla Młodych. Dbamy o jak najlepsze parametry naszych obiektów, dlatego z uwagą weryfikujemy trwałość surowców budowlanych. Troszczymy się również o termoizolacyjne właściwości naszych materiałów, które dobieramy z wielką starannością
Mając na uwadze komfort przyszłych mieszkańców, zabiegamy także o stworzenie praktycznej i wygodnej do życia przestrzeni we wnętrzu obiektu. Całość jest starannie wykończona i tworzy przyjemną, przytulną atmosferę.

Do wykończenia zewnętrznych ścian budynku wykorzystujemy elewację:

  • - tradycyjną (tynk silikatowy, silikonowy),
  • - drewnianą,
  • - połączenie tynku z drewnem.

W ten sposób możemy zaproponować budynki, których wygląd będzie idealnie komponował się z przestrzenią miejską, jak i podmiejskim krajobrazem.

Jako producent budynków szkieletowych umożliwiamy także wybór sposobu ich wykończenia – w jednym z czterech różnych standardów budowy:

  • - stan surowy zamkniętym MINI,
  • - stan surowy zamkniętym MAXI,
  • - stan deweloperski MINI,
  • - stan deweloperski MAXI.
 

Każdy projekt podlega indywidualnej wycenie, którą bezpłatnie wykonujemy na życzenie Klienta. Naszą ofertę kierujemy do osób, które poszukują alternatywy dla tradycyjnych konstrukcji murowanych czy mieszkań w blokach bądź kamienicach.

Jako producent, stawiający domy energooszczędne, dbamy o ich  jakość. Służymy Inwestorom pomocą i doradzamy w tworzeniu rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą i parametrami konstrukcyjnymi.