Stosowane technologieNasze wieloletnie doświadczenie, które dzisiaj owocuje konkretnymi rozwiązaniami oraz starannie opracowaną technologią projektowania i realizowania różnych inwestycji, pozwala nam także na wychodzenie naprzeciw Państwa oczekiwaniom. To właśnie nowoczesna i jednocześnie bazująca na tradycyjnych rozwiązaniach technologia budowy sprawia, że drewniane domy szkieletowe okazują się energooszczędnymi, w pełni komfortowymi, funkcjonalnymi w codziennym użytkowaniu, odpornymi na działanie czynników zewnętrznych (przede wszystkim atmosferycznych) i czasu oraz oryginalnymi w swojej stylistyce.


Korzystając z najnowszej technologii udaje nam się przekazać w Państwa posiadanie domy energooszczędne – niedrogie w eksploatacji oraz pomagające znacznie ograniczyć comiesięczne wydatki. Są one również inwestycjami w pełni trwałymi, pozwalającymi wykorzystać aktualne trendy i rozmaite rozwiązania architektoniczne. Jako wieloletni producent i wykonawca takich inwestycji (budową domów letniskowych drewnianych oraz obiektów całorocznych zajmujemy się już wiele lat) – zachęcamy Państwa do bliższego poznania stosowanej przez nas technologii. Jesteśmy przekonani, że przekona ona Państwa do siebie oferowanymi korzyściami.Przekroje

Dbamy o pełną funkcjonalność wszystkich naszych realizacji. Budowa domów szkieletowych to również tworzenie przestrzeni sprzyjającej zarówno pracy, jak i odpoczynkowi. Dlatego nasze projekty posiadają wyraźnie wydzieloną strefę dzienną i nocną. Przykłady realizacji przedstawiają dostępne na stronie przekroje architektoniczne.

stosowane materiały

Projektując domy pasywne zwracamy uwagę na jakość wykorzystywanych materiałów. Pragniemy, by dzięki nim nasze obiekty były nie tylko przyjazne dla środowiska naturalnego, ale przede wszystkim by okazywały się trwałe – odporne na działanie czasu. Korzystamy jedynie ze sprawdzonych rozwiązań.

zalety technologii szkieletowych

Jeżeli zastanawiają się Państwo, czy domy letniskowe szkieletowe są aby na pewno odpowiednim rozwiązaniem – zachęcamy do zapoznania się z zaletami zastosowanej przez nas technologii. Pozwoli ona ocenić korzyści, które czekają na wyciągnięcie ręki na wszystkich inwestorów – nie tylko z województwa pomorskiego, ale i z innych regionów Polski.