Zdrowy dom

Nic nie jest w stanie dorównać doskonałości natury. My o tym doskonale wiemy, dlatego podstawowym budulcem naszych domów są drewno  oraz wełna skalna.
Drewno było wykorzystywane przez człowieka  do budowy domów od wieków niezależnie od szerokości geograficznej. I od samego początku idei budowania budynków mieszkalnych, był to najlepszy wybór, a  to wszystko za sprawą niezwykłej trwałości konstrukcji drewnianych oraz niepowtarzalnej właściwości tego materiału - zdolności samoregulacji wilgotności.
Wełna skalna powstaje ze skał występujących w naszym naturalnym środowisku – z bazaltu i gabra. Skały te poddane są procesom technologicznym, w wyniku których tworzą wełnę o włóknistej strukturze i niepowtarzalnych właściwościach. Wełna skalna  jest niezwykle trwała, niepalna i poza świetną izolacją termiczną, pozwala również wyciszyć pomieszczenia, zapewniając niezwykły komfort akustyczny.
Decyzja o wyborze materiałów, z których będzie zbudowany nasz dom, powinna być w pełni świadoma. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić sobie zdrowy mikroklimat i komfort cieplny, w cichym i przyjaznym dla środowiska domu.